neljapäev, 15. september 2011

Üks Ironman aastas on vist OK!

Sain just kirja:

Dear Ain-Ivar Tupp

Thank you for your registration to participate in KMD Challenge Copenhagen on 12/08/2012.

Best regards
KMD Challenge Copenhagen

Ehk siis panin ennast kirja järgmise aasta Copenhageni Ironman'ile. 4 korda väikesest merineitsist mööda joosta on ikka hingele ilusam, kui 14 korda Keila tervisekeskuse tagusel tööstusmaastikul ukerdada. 

http://www.challengecopenhagen.com
Aga mitte ainult sellest ei tahtnud ma kõnelda! Nii kõval üritusel on ka väga kõva osavõtumaks. Senine kalleim üritus, millel ma olen osalenud, oli Vasaloppet oma ca 120 eurose hinnaga. Praegu läks aga minu arvelt maha ei rohkem ega vähem kui 360.70!!! Lisaks sellele, et see minu hobi nii raske on, on ta ka väga kulukas. Äkki peaks hakkama kabega tegelema...

Siinkohal võtan mütsi maha Ain-Alari ees, kes teeb endise idabloki osalejate jaoks TriStari ikka ulmelise 60€ eest!!!
 
Den lille havfrue, photo by Atilay

7 kommentaari:

 1. See postitus rahustas mind maha.
  Eelmise ironmani pika kokkuvõtte lõpust jäi mulje nagu kahtleksid üldse sportimise mõtekuses.

  VastaKustuta
 2. 360 juuri ainult osavõtt.
  Kohutav :)

  VastaKustuta
 3. Selle peale Norsemani 2300NOK ehk ~300€ ei tundugi nii meeletu. Samas Norsemanil saab sama raha eest vähem teenindust ka vist.

  Raiko

  VastaKustuta
 4. Oh mehed, peale seda postitust, kus mõne jaoks tundus minu sõnavõtt "tippspordist loobumisena", olen saanud erinevaid juhiseid edasiseks tegutsemiseks. See tänane Taani-jutt on ikka rohkem hää sõbra pärast, kes tahtis järgmine aasta Ironman-i teha. Kuna Kopis on tuttav inimene ees, lisaks töötas mu isa 4,5 aastat samas linnas, siis sinna on lihtne minna ja seal see Ironman teha.

  Aga Norseman on kindlasti plaanis (kunagi), lisaks tahaks ära teha Svensk Klassikeri ja selle nö kõva mehe ajalimiidi sees. Mis veel, Tahko 240 single-speediga oleks ka tegija. Unustage kabe, kestvussport on tegija!!!

  VastaKustuta
 5. Kah variant. Arukad ja mõnusad mõlgutused.

  Kadri

  VastaKustuta
 6. Kui suur see osavõtumaks siis oli Tallinna Ironmanil ???

  VastaKustuta